
CRM12-4V-K Конектор розбірний М12, 4-pin, вилка, кутовий, PG7
843,71 ₴
- В наявності
- Код: CRM12-4V-K
+380 (95) 533-12-06
Андрійповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| ТЕХНІЧНІ ДАНІ | |
| ДІАМЕТР | М12 |
| ВИД ПІДКЛЮЧЕННЯ: | Вилка |
| ТИП КОРПУСУ: | Кутовий |
| КІЛЬКІСТЬ ПОЛЮСІВ: | 4-полюсний |
| КОДУВАННЯ: | А-кодування |
| ПІДКЛЮЧЕННЯ | Гвинтова клема |
| ПОПЕРЕЧНИЙ ПЕРЕРІЗ КАБЕЛЯ: | AWG20/max.0,5mmq |
| ДІАМЕТР КАБЕЛЯ Ø: | 3 – 6 мм |
| СТАНДАРТ: | IEC 61076-2-101 |
| РОБОЧА НАПРУГА: | 250 V |
| РОБОЧИЙ СТРУМ НА КОНТАКТ: | 4 А |
| ОПІР ІЗОЛЯЦІЇ: | ≥100MΩ (IEC60512) |
| КОНТАКТНИЙ ОПІР: | ≤10mohm |
| КРУТНИЙ МОМЕНТ КРІПИЛЬНОГО ГВИНТА: | min 0,5; max 0,8 N/m |
| ТЕМПЕРАТУРНИЙ ДІАПАЗОН: | -30°C...+80°C |
| КОЛІР КОРПУСУ: | чорний |
| КЛАС ЗАХИСТУ: | IP67 |
| МАТЕРІАЛ КОНТАКТІВ: | позолочені CuZn |
| МАТЕРІАЛ КОРПУСУ: | PA6 |
| МАТЕРІАЛ НАКИДНОЇ ГАЙКИ: | нікельований CuZn |
| МАТЕРІАЛ УЩІЛЬНЮВАЛЬНОГО КІЛЬЦЯ: | NBR |
| МАТЕРІАЛ КОНТАКТНОГО ТРИМАЧА: | PA6 |
| НОМЕР МИТНОГО ТАРИФУ | 8536 69 90 90 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nbk Sensor |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвітка | Немає |
| Тип ПАРА/МАМА | ТАТО |
| Довжина кабелю | Без кабелю |
| Кодування | A-cod |
| Прямий / Кутовий | Кутовий |
| Підключення | M12 |
| Пін (Роз’єми) | 4 |
| Серія | CRM |
| Степінь захисту | IP67 |
| УКТЗЕД | 8536 69 90 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 843,71 ₴



