
CM12-4P-5MP Конектор з кабелем М12, 4-pin, 5м, прямий, кабель PVC 4x0,25
669,01 ₴
- В наявності
- Код: CM12-4P-5MP
+380 (95) 533-12-06
Андрійповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Стандарт: | IEC 61076-2-101 |
| Номінальна напруга: | 250 V |
| Номінальний струм: | 4 A |
| Ізоляція: | ≥100MΩ (IEC60512) |
| Контактний опір: | ≤10mΩ |
| Міцність затягування фіксуючого гвинта: | min 0,3; max 0,5 N/m |
| Температурний діапазон: | -25°C…+80°C |
| Колір корпусу: | Black |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Матеріал для контакту: | CuSn з позолоченим покриттям |
| Монтаж: | Антивібраційна система |
| Формувальний матеріал: | TPU (поліуретан) |
| Матеріал накидної гайки: | CuZn з нікелевим покриттям |
| Матеріал ущільнювача: | FKM (Viton) |
| Матеріал тримача контакту: | PA +GF |
| Матеріал провідника: | Електролітична гола мідь |
| Склад: | 4 x 0,25 |
| Скрутка: | 32 x 0,10 |
| Ізоляційний матеріал: | PVC |
| Матеріал оболонки: | PVC IEC 60332-3-24 Cat.C |
| Колір оболонки: | Чорний (RAL 9005) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nbk Sensor |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвітка | Немає |
| Вага, г | 0.169 |
| Тип ПАРА/МАМА | МАМА |
| Довжина кабелю | 5 |
| Кодування | A-cod |
| Країна походження | ІТАЛІЯ |
| Прямий / Кутовий | Прямий |
| Підключення | M12 |
| Пін (Роз’єми) | 4 |
| Серія | CM |
| Степінь захисту | IP67 |
| УКТЗЕД | 8544 42 90 91 |
| Штрихкод | CM12-4P-5MP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,01 ₴



