
CPM8-3V-P Конектор панельний М8, 3-pin, вилка, провід 0,2м
551,02 ₴
- В наявності
- Код: CPM8-3V-P
+380 (95) 533-12-06
Андрійповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Technical Data | |
| Cable section: | AWG24 |
| Cable: | 0,20 m |
| Rated Voltage: | 60 V |
| Rated Current: | 3 А |
| Temperature range: | -25°C + 80°C |
| Protection Class: | IP68 |
| Contact Material: | Au over Ni plate CuZn |
| Coupling nut material: | CuZn nikel plated |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nbk Sensor |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвітка | Немає |
| Вага, г | 0.01 |
| Тип ПАРА/МАМА | ТАТО |
| Довжина кабелю | 0.2 |
| Кодування | A-cod |
| Прямий / Кутовий | Прямий |
| Підключення | M8 |
| Пін (Роз’єми) | 3 |
| Серія | CPM |
| Степінь захисту | IP67 |
| УКТЗЕД | 8544 42 90 91 |
| Штрихкод | CPM8-3V-P |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551,02 ₴



