
CPM12-5V-P Конектор панельний М12, 5-pin, вилка, провід 0,2м
509,22 ₴
- В наявності
- Код: CPM12-5V-P
+380 (95) 533-12-06
Андрійповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Технічні дані | |
| Переріз кабелю: | AWG24 |
| Кабель: | 0,20 m |
| Номінальна напруга: | 60 V |
| Номінальний струм: | 4 А |
| Температурний діапазон: | -25°C + 80°C |
| Ступінь захисту: | IP68 |
| Контактний матеріал: | Au over Ni plate CuZn |
| Матеріал накидної гайки: | CuZn nikel plated |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nbk Sensor |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвітка | Немає |
| Вага, г | 0.02 |
| Тип ПАРА/МАМА | ТАТО |
| Довжина кабелю | 0.2 |
| Кодування | A-cod |
| Країна походження | ІТАЛІЯ |
| Прямий / Кутовий | Прямий |
| Підключення | M12 |
| Пін (Роз’єми) | 5 |
| Серія | CPM |
| Степінь захисту | IP67 |
| УКТЗЕД | 8544 42 90 91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509,22 ₴



